dhosting.pl - kody rabatowe i promocje - Czerwiec 2024

  • Wszystkie
  • Oferty
  • Kupony
  • Promocje
  • Wygasłe
1
Kod rabatowy 30% w dhosting.pl
Kupon
4 lata temu

Kod rabatowy 30% w dhosting.pl

172,20 246
-30%
Kod rabatowy -30% na Elastyczny Web Hosting!
35% rabatu na Elastyczny Web Hosting w dhosting.pl. Wydajny hosting, który Cię nie ogranicza i automatycznie dopasowuje się do Twoich potrzeb dzięki skalowalności zasobów! Masz tysiąc albo ...
POKAŻ KOD
POKAŻ KOD

O dhosting.pl

Dhosting.pl świadczy usługi hostingowe od ponad 18 lat. Firma powstała w 2002 r. i wywodzi się z Warszawy. Obsługuje posiada ponad 40 tysięcy klientów, w tym: tabletowo.pl, SGH, Alior Bank, Lexus, Kaspersky Lab i rozwija się bardzo dynamicznie. Sztandarowa usługa firmy to Elastyczny Web Hosting z automatycznym skalowaniem serwera. Aktualnie dhosting to najbardziej warty uwagi dostawca usług hostingowych w Polsce.

Elastyczny Web Hosting od dhosting!

Elastyczny Web Hosting w dhosting.pl to połączenie hostingu współdzielonego z chmurą obliczeniową, bez wad obu rozwiązań.  Usługa cechuje się bardzo dobrymi parametrami wyjściowymi: 50 GB powierzchni, 2 GB RAM, 1 GHz CPU, czyli 2x więcej, niż w tradycyjnym hostingu! W razie wzmożonego ruchu na stronie możesz liczyć na automatyczne skalowanie zasobów. Twój hosting otrzyma dodatkową powierzchnię, RAM, CPU. Z dhosting.pl nie ma potrzeby przechodzenia na serwer dedykowany bądź VPS.

W przeciwieństwie do tradycyjnej chmury, czy rozwiązań dedykowanych, Elastyczny Web Hosting jest w pełni zarządzany przez administratorów z dhosting.pl, którzy czuwają nad stabilnością i bezpieczeństwem usługi.

Wysoka wydajność serwerów dhosting

Serwery dhosting.pl są napędzane przez komercyjne wydanie LiteSpeed Web Server, który jest dwukrotnie szybszym odpowiednikiem darmowego i często stosowanego przez konkurencję Apache.

Darmowy certyfikat SSL od dhosting

Certyfikat SSL przez zmiany wprowadzone w Google Chrome, jest dziś koniecznością. Dzięki współpracy z Let’s Encrypt dhosting.pl zapewnia darmowe certyfikaty SSL dla wszystkich stron na hostingu.

Darmowa migracja stron w dhosting

Jeśli zdecydujesz się na skorzystanie z dhosting.pl możesz liczyć na darmowe przeniesienie z serwerów konkurencji do dhosting.pl do 15 stron WWW oraz do 30 skrzynek pocztowych.

Pełne zarządzanie przez administratorów dhosting

W przeciwieństwie do tradycyjnej chmury, czy rozwiązań dedykowanych, Elastyczny Web Hosting jest w pełni zarządzany przez administratorów dhosting.pl, którzy czuwają nad stabilnością i bezpieczeństwem usługi.

Kod rabatowy 30% na Elastyczny Web Hosting w dhosting.pl 

Podczas zakładania usługi Elastycznego Web Hostingu w dhosting.pl wpisz kod rabatowy dhost20 w fromularzu w miejscu oznaczonym jako "▸ MAM KOD POLECAJĄCEGO" i ciesz się 30% rabatem na usługę.

Enable registration in settings - general