Kod rabatowy 20% na wszystkie usługi w nazwa.pl

nazwa.pl
Oceń promocję+3
Oceń promocję+3

20% rabatu na hosting www, domenę oraz inne usługi dostępne w ofercie firmy nazwa.pl: Cloud Hosting, Cloud Backup, WordPress Cloud, Wizytówka Internetowa, e-Sklep Cloud i Mail Cloud.

Nazwa.pl to nr 1 w Polsce w zakresie rejestracji domen i świadczenia usług hostingowych. Firma jest także liderem we wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań technologicznych, które ułatwiają przedsiębiorcom rozwijanie profesjonalnego biznesu w Internecie.

Od 1997 r. z usług nazwa.pl skorzystało ponad 1.000.000 Klientów, rejestrując ponad 4.000.000 domen i uruchamiając ponad 500.000 usług hostingowych. Nazwa.pl wyznacza standardy dotyczące bezpieczeństwa w polskim Internecie, dostarczając zaawansowane technicznie rozwiązania, z wykorzystaniem najnowszych światowych technologii.

Z kodem rabatowym do nazwa.pl zapłacisz 20% mniej za hosting, domenę oraz inną usługę dostępną w ofercie firmy nazwa.pl. Wystarczy tylko podczas składania zamówienia wpisać w koszyku otrzymany od nas kod rabatowy w polu oznaczonym jako „Kod rabatowy” i kliknąć przycisk „UŻYJ KODU”. Zamiast regularnej ceny za usługę zapłacisz 20% mniej.

Podziel się swoją opinią

Dodaj Odpowiedź

Enable registration in settings - general